R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
A A A

2019

Hrajeme hru Boccia

I v tomto roce nezahálíme a sportujeme tréninkem rukou při hře Boccia, když nám počasí venku nepřeje.

Hraní Minigolfu a hodu na cíl

V zimním období si s chutí rádi zahrajeme minigolf a házíme na cíl. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce bodů. Uživatelkám se dařilo velmi dobře.

Naše mládí

Společně s uživatelkami jsme zavzpomínali na mládí. Zaměstanci donesli různé předměty z dřívější doby a společně s uživatelkami jsme si zhotovili nástěnku.

Canesterapie

Byli jsme opět potěšeni návštěvou pejsků v domově. Uživatelkám se návštěva moc líbila. Psi opět zpestřili jejich pobyt v domově.

Pečení, zdobení

S uživatelkami jsme se rozhodly že si na odpolední vystoupení upečeme něco dobrého . Výsledek se zdařil a všem moc chutnalo. K upečené třené buchtě byla i káva.

Máme rádi písně K.Hašlera

Jako každý rok k nám přijel zavzpomínat a zazpívat písně Karla Hašlera pan Šedivý. Vystoupení se všem líbilo. Při polsechu jeho písní měli uživatelky malé občerstvení v podobě kávy a upečeného zákusku.

Narozeninová oslava

Přivítali jsme jsme kytičkou a zmrzlinovým pohárem nové uživatelky a potěšili je hudební produkcí v podání p. Mimry. Uživatelkám se líbilo.

Návštěva Oranžové kavárny

Za pěkného počasí jsme s některými uživatelkami navštívili Oranžovou kavárnu, kde si pochutnali na kávě a zákusku.

Besídky MŠ

S příchodem jara nás navštívili děti z mateřských školek a připravili si pro nás velmi pěkné vystoupení. Zazpívali a zatancovali. Za vystoupení jsme je odměnili potleskem a sladkostí.

Velikonoce

V období před Velikonocemi jsme se šli podívat s některými uživatelkami na Velikonoční trhy na náměstí a odpoledne jsme se jeli podívat na Velikonoční výstavu do Malých Svatoňovic.

Příprava na Velikonoční svátky

Před blížícími se svátky jsme si vyzdobili domov společně s uživatelkami. Připravili jsme si i občerstvení na odpolední posezení.

Canesterapie

Přijela nás opět potěšit canesterapeutka se svými pejsky. Uživatelky měli velkou radost z její návštěvy.

Canisterapie

Potěšila nás svou návštěvou canisterapeutka Verča se svými psy. Uživatelky byly moc rády, že si pohladili pejsky.

Sportovní dopoledne

Sportujeme za každého počasí.Nezahálíme a sportujeme venku i v domově. Hrajeme venkovní kuželky. V domově naši oblíbenou hru Boccia a hod míčkem na čísla.

Gerontologické hry v Lamperticích

Jako každý rok jsme se zúčastnili. Uživatelky soutěžili ve vědomostním kvízu, hodu plechovkami a v šipkách. Po soutěžích se občerstvili. Poté si poslechli hudební produkci a zatančili si.

Návštěva Zemědělského muzea v Radči

V červnu jsme navštívili zemědělské muzem plné starožitností- hračky, nábytku, zemědělských strojů. Uživatelkám se návštěva líbila. Průvodce k tomu moc pělně povídal.

Zahradní slavnost

V červnu se konala každoroční zahradní slavnost. Soutěžilo se ve dvou disciplínách- hod míčkem a ruské kuželky. V ruských kuželkách se umístila i uživatelka z našeho domova. Odpoledne nám zpestřilo vystoupení břišních tanečnic a taneční vystoupení dětí.

2011 © DDTU   |   info@domovtrutnov.cz