R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
Aktuálně
A A A

Advent a vánoce - poděkování

 

Advent a vánoce v našem Domově.

 

Uživatelé Domova pro seniory Trutnov prožili rušný adventní čas.  Bez cukroví by to nebyly Vánoce, proto jsme již začátkem prosince, upekli několik druhů vánočního cukroví a postupně prováděli vánoční výzdobu na obou pracovištích.

 

 V předvánočním čase proběhla na obou pracovištích Domova pro seniory Trutnov řada vánočně laděných vystoupení. Všichni účinkující nás potěšili nejen svojí přítomností, ale i vždy dobře připraveným vystoupením. S nimi strávené chvíle nám i našim uživatelům zpříjemnily  předvánoční čas, zahřály u srdíčka,  a naladily na příjemné prožití vánočních svátků v našem domově. Jako každý rok nám přišli zazpívat členové smíšeného sboru Chorea Corcontica, se svým vánočním programem jsme také přivítali Stacionář Mezi Mosty Trutnov, Adventisty a koledami nás potěšily také studentky Střední zdravotnické školy Trutnov. Dvě třídy dětí z MŠ Novodvorská nám předvedly svá „čertovská“ vystoupení.

 

Stejně jako v loňském roce jsme se i letos zapojili do projektu Ježíškova vnoučata v rámci nich bylo splněno 47 přání našich uživatelů. Přesto, že dárci byli z různých koutů naší země, podařilo se zprostředkovat i několik krásných osobních setkání. Jedním z Ježíškových vnoučat se stala i Základní škola Komenského v Trutnově, která darovala všem našim 124 seniorům krásné LED svíčky a kosmetické balíčky. Také děti ze Základní školy Kpt. Jaroše Trutnov přišly v rámci tohoto projektu předat dárky a zazpívat koledy.

 

Dárky se všem uživatelům v Domově rozdávaly nejen v rámci Ježíškových vnoučat. Zástupkyně zaměstnanců Exekutorského úřadu z Prahy přijely osobně, aby všem našim seniorům předaly kosmetické balíčky. Potěšily nás také děti z Montessori třídy ZŠ Poříčí, které nám donesly vlastnoručně vyrobená přáníčka, dárečky a osobní přání krásných Vánoc doplnily koledami.

 

        Prosinec vyvrcholil vánočním večírkem s živou hudbou a tancem na který si uživatelé sami připravili občerstvení. Na závěr adventu jsme  se pokochali vyhlídkami na světelnou vánoční výzdobu při okružní jízdě Trutnovem a  při svitu adventního věnce společně zazpívali koledy.

 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem dárcům, kteří si v adventní čas na naše uživatele vzpomněli a přinesli jim před Vánoci radost, úsměv na tváři a často i slzičku dojeti v oku, ale také všem, kteří věnovali svůj čas a energii na přípravu vystoupení, která pro nás i naše uživatele mají veliký význam.

 

Děkujeme

 

Zaměstnanci domova

 

2011 © DDTU   |   info@domovtrutnov.cz