R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
A A A

Poděkování

PODĚKOVÁNÍ

 

     V této nelehké době si na nás vzpomněla řada jednotlivců a organizací, kteří  nám již od počátku předávali nebo zasílali pro nás tolik potřebné látkové roušky a jiné ochranné prostředky.  

Svým finančním darem nám velmi pomohla firma ČEZ a.s. Díky tomuto daru jsme mohli uskutečnit mimo jiné nákup dvou výkonnějších  tabletů se kterými můžeme realizovat  videohovory s příbuznými také u imobilních uživatelů.  Mezi další firmy, které na nás nezapomněly a dodaly nám zdarma dezinfekční prostředky patří firma PROTEC plus, s.r.o. ze Rtyně v Podkrkonoší a DF Partner s.r.o., Neubuz a další firmy.

Různé druhy ovoce  pro všechny uživatele nakoupil a  přivezl pan učitel Mgr. Pavel Hrubý ze Základní školy Radvanice.           

Kromě finanční či materiální pomoci se nám dostává i další podpory. Spolek Rýbrcoul pro naše uživatele uspořádal koncert pro radost, který se uskutečnil přímo pod balkony uživatelů. Pro velký ohlas a úspěch u seniorů i u zaměstnanců se následující týden konal druhý koncert „Pod otevřenými balkony".  

Základní umělecká škola se nabídla, že v rámci domácí přípravy vyzve děti, aby nakreslily obrázky pro seniory, které doručí našim uživatelům do Domova. Cílem bylo potěšit a dát vědět, že na ně ostatní myslí. Krásné obrázky již nyní přicházejí, uživatelé si je prohlížejí a těší se z nich. Studentka ZUŠ si tento nápad vylepšila a oslovila nás s nabídkou pro naše uživatele. Ti si s ní mohou začít dopisovat a prostřednictvím papíru si vzájemně sdělovat své pocity i to, co je těší či trápí.

Rádi bychom vyjádřili co největší poděkování pracovníkům Městských jeslí Trutnov, kteří v době, kdy sami do práce nemohou chodit, tak ochotně pomáhají v našem Domově. Tato pomoc je pro nás neocenitelná, moc vám děkujeme.

Touto cestou bychom chtěli vyslovit velký dík všem pomáhajícím za to, že jsou schopni vnímat i potřeby jiných a myslí na nejzranitelnější skupinu obyvatel, což jsou právě senioři.

Poslední týdny jsou velmi náročné, ale děláme maximum, aby naši senioři zůstali v bezpečí a v psychické pohodě.

 

DĚKUJEME, ŽE NA NÁS MYSLÍTE A POMÁHÁTE, VELMI SI TOHO VÁŽÍME!!!

 

2011 © DDTU   |   info@domovtrutnov.cz