R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
A A A

Upozornění

Vážení rodinní příslušníci a blízcí našich uživatelů,
vzhledem k vládou nařízeným mimořádným opatřením zavádíme u nás v Domově sérii opatření a příprav s cílem eliminovat možnost zavlečení nákazy koronavirem do Domova.
Jedním z nich je zákaz návštěv, dalším z opatření je nastavení bariérového pečujícího režimu pro personál, který nemůže přecházet přes jednotlivá patra. Toto omezení se týká též aktivizační činnosti - ruší se společné aktivity pro všechny uživatele, aktivity budou probíhat v menších skupinkách na každém z pater. Zároveň platí zákaz návštěv uživatel z různých pater mezi sebou.
Zároveň vás žádáme, abyste věci, které donášíte vašim blízkým na přilepšenou (dárky, sladkosti, apod.) nosili v originálním balení v čase od 8-15 hodin. Zazvoňte na administrativní pracovnici nebo sociální pracovnici, ty následně zajistí předání věcí.
Nezvoňte na jednotlivá patra, pečující personál se díky bariérovému režimu nemůže dostavit ke dveřím.
Pokud by se vám tato opatření zdála příliš restriktivní, či v dlouhodobějším horizontu neúnosná, je zde možnost dohodnout se na odchodu uživatele na tzv. přechodný pobyt, který by však trval po celou dobu zákazu návštěv popř. mimořádných opatření stanovených vládou. Pokud budete této možnosti chtít využít, prosím kontaktujte telefonicky sociální pracovnici p. Dufkovou na telefonu 499 949 502. Následně budou domluveny podrobnosti přechodného pobytu mimo.
Děkujeme za pochopení a doufáme, že nastavená pravidla pomohou zvládnout péči o vaše blízké a zároveň ochrání jejich zdraví.

 

 

2011 © DDTU   |   info@domovtrutnov.cz