R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
A A A

Pracoviště Dělnická 162

Domov pro seniory Trutnov Domov pro seniory Trutnov


Poloha na mapě

Služby jsou poskytovány v budově, která byla v roce 1994 zrekonstruována z Domu s pečovatelskou službou. Vlastníkem budovy je Město Trutnov.

Třípodlažní objekt domova pro seniory se nachází v obytné části města Trutnova. Budova je bezbariérová . Jeho poloha spolu s pěknou terasou, menší zahradou a se zvelebeným prostranstvím za budovou zaručuje dostatek klidu i možnosti různých aktivit. V blízkosti se nacházejí nákupní střediska a veřejné služby, ale i krásná příroda, např. městský park, což jako celek napomáhá k tomu, že každý může využívat svůj volný čas dle libosti.

Obytná část objektu je soustředěna do obytných jednotek , kterých je celkem 10. Každá obytná jednotka má vlastní hygienické zařízení. Z celkového počtu 14 pokojů jsou zde zastoupeny jak pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a převážná většina třílůžkových.
Pokoje jsou světlé, prostorné a kompletně vybavené vhodným nábytkem. Koupelny jsou společné a jsou vybaveny sprchovými kouty a zvedací technikou (zvedací vany a zvedací koupací židle, vakový zvedák). Uživatelé mají možnost využití společných prostor tvořených jídelnou a společenskou a terapeutickou místností, dále využití odpočinkových koutů vytvořených na prostorných chodbách. Bezbariérový přístup na terasu zabezpečuje pojízdná plošina. Celodenní stravování je zajištěno dovozem jídel z pracoviště R. Frimla. 936.

 

2011 © DDTU   |   info@domovtrutnov.cz