+420 499 949 500

Popis objektu

Služby jsou poskytovány v budově, která byla v roce 1994 zrekonstruována z domu s pečovatelskou službou. Vlastníkem budovy je Město Trutnov. Třípodlažní objekt domova pro seniory se nachází v obytné části města Trutnova. Budova je bezbariérová. Její poloha, spolu s pěknou terasou, menší zahradou a se zvelebeným prostranstvím za budovou zaručuje dostatek klidu i možnosti různých aktivit. V blízkosti se nacházejí nákupní střediska a veřejné služby, ale i krásná příroda, např. městský park, což jako celek napomáhá k tomu, že každý může využívat svůj volný čas dle libosti.

Ubytování

Obytná část objektu je soustředěna do obytných jednotek, kterých je celkem 10. Každá obytná jednotka má vlastní sociální zařízení. Z celkového počtu 14 pokojů jsou zde zastoupeny jak pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a převážná většina třílůžkových. Pokoje jsou světlé, prostorné a kompletně vybavené vhodným nábytkem. Koupelny jsou společné a jsou vybaveny sprchovými kouty a zvedací technikou (zvedací vany a zvedací koupací židle, vakuový zvedák). Uživatelé mají možnost využití společných prostor tvořených jídelnou a společenskou a terapeutickou místností, dále využití odpočinkových koutů vytvořených na prostorných chodbách. Bezbariérový přístup na terasu zabezpečuje pojízdná plošina. Celodenní stravování je zajištěno dovozem jídel z pracoviště R. Frimla.

Fotky pracoviště Dělnická

Poloha na mapě

Kontakty

Domov pro seniory Trutnov
R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
IČ: 70153906

+420 499 949 500
reditel@domovtrutnov.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.