+420 499 949 500

Rádi bychom Vám touto cestou poskytli informace, které Vám budou nápomocny při rozhodování, zda chcete naše služby využít. Máte-li zájem strávit další část svého života v našem Domově, neváhejte a přijďte se k nám podívat (po telefonické domluvě). Sociální pracovnice si vyslechne Vaše potřeby a přání, poskytne podrobné informace o nabízených službách a zodpoví Vaše případné dotazy. Pokud si sjednáte termín schůzky dopředu, může se Vám sociální pracovnice dostatečně dlouho věnovat a zároveň získáte možnost si zařízení v klidu prohlédnout.

V případě, že Vás atmosféra Domova a námi nabízené služby osloví a splňujete podmínky naší cílové skupiny, udělejte první krok a tím je podání žádosti o poskytování sociální služby. Naší cílovou skupinou jsou senioři nad 62 let, kteří se nachází v nepříznivém sociální situaci, kterou nejsou schopni řešit sami, za pomoci rodiny, ani za pomoci jiných veřejně dostupných služeb, potřebují každodenní pomoc a podporu, bez nichž by bylo ohroženo jejich zdraví nebo život.

Formuláře ke stažení

Formulář žádosti o poskytování sociální služby máte možnost získat přímo v Domově pro seniory Trutnov (pracoviště R. Frimla), při Vaší osobní návštěvě, nebo na našem dalším pracovišti v Dělnické ulici, na našich webových stránkách, popř. na MěÚ Trutnov sociální odbor. K žádosti o umístění je nutné doložit také vyplněnou přílohu, kterou vyplní Váš ošetřující lékař a je nedílnou součástí této žádosti.

Čitelně vyplněné formuláře vlastnoručně podepsané žadatelem nebo jeho opatrovníkem předejte osobně, nebo prostřednictvím jiné osoby přímo do zařízení (po telefonické dohodě), případně je můžete zaslat e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo poštou na adresu zařízení:

Domov pro seniory Trutnov, R. Frimla 936, 541 01 Trutnov

Neobsahuje-li žádost všechny náležitosti a potřebné údaje, je vrácena žadateli zpět k doplnění. Máte-li nějaké dotazy, obraťte se na nás. Volejte sociální pracovnice na telefonech +420 499 949 502, popřípadě +420 499 949 503, nebo napište email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jednání se zájemci

Na sociální pracovnice se můžete obrátit v níže uvedených časech:

  • Pondělí: 7:00 - 15:00
  • Úterý: 7:00 - 16:00
  • Středa: 7:00 - 15:00
  • Čtvrtek: 7:00 - 15:00
  • Pátek: 7:00 - 14:00

Prosíme vždy po předchozí telefonické domluvě vzhledem k dalším povinnostem sociálních pracovnic.

Kontakty

Domov pro seniory Trutnov
R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
IČ: 70153906

+420 499 949 500
reditel@domovtrutnov.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.