+420 499 949 500

Popis objektu

Toto pracoviště je zároveň sídlem organizace a bylo uvedeno do provozu 1.2.2009. Jedná se o třípodlažní objekt nově postaveného domova pro seniory v ulici R. Frimla je zasazen do klidné, nově se rozvíjející části města Trutnova. V jeho blízkosti se nachází Základní škola R. Frimla a nově postavené rodinné domy. Spolu se zbudovanými Domy s pečovatelskou službou tvoří ucelený komplex se společnou zahradou a centrálním parkovištěm. Otevřenou zahradu obohacuje umístění fontány a malého hřiště pro seniory, které tvoří cvičební prvky vhodné pro naši cílovou skupinu. Budova je bezbariérová, vysoce moderní a svým vybavením a architekturou plně odpovídající nejnovějším trendům, určeným právě seniorům se sníženou pohyblivostí. Objekt je velmi dobře dostupný, místní hromadná doprava do centra města a zpět je zajištěna několikrát v průběhu dne.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a lodžií. Prostorné pokoje jsou situovány na jihozápad, což zaručuje dostatek světla po celý den. Samozřejmostí je vybavení pokojů funkčním, polohovacím a výškově nastavitelným nábytkem, který zaručuje komfort jak uživatelům, tak ošetřujícímu personálu. Výsuvná teleskopická tyč se závěsem, která je umístěna mezi lůžky, pak zaručuje pocit soukromí jednotlivým uživatelům. Komunikace uživatel - pracovník přímé péče je zabezpečena dorozumívacím zařízením, které je nainstalováno jak do ubytovacích, tak i do společných částí budovy. Jednotlivá oddělení jsou navíc vybavena zvedáky, sprchovými lůžky a koupacími křesly. K udržení soběstačnosti slouží mobilní a elektrické zvedáky a další rehabilitační pomůcky , které jsou umístěny v rehabilitačních místnostech. V suterénu budovy se nachází stravovací provoz, který zabezpečuje celodenní stravu i pro uživatele v Dělnické ulici. Dále se zde nachází prádelenský provoz a prostory k využívaní kadeřnických a pedikérských služeb.

Fotky pracoviště R. Frimla

Poloha na mapě

Kontakty

Domov pro seniory Trutnov
R. Frimla 936, 541 01 Trutnov
IČ: 70153906

+420 499 949 500
reditel@domovtrutnov.cz

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.